Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

SİTEMİZDE KOPYA İÇERİK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSANIZ İLETİŞİME GEÇİN SİLELİM = MHMTOKSZ2@GMAİL.COM


Bu internet adresine girmeniz veya internet adresinde bulunan bir yazıyı kullanmanız aşağıda bulunan koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.


-Bu siteye girilmesi, sitedeki bilgilerin ve programların kullanılmasından dolayı ortaya çıkacak doğrudan veya dolayı hiçbir zarardan www.mbahadir.com sorumlu değildir.

-Bu internet sitesinde başka sitelere bağlantı verilmiş olabilir. Bu sitelere girilmesinde ve oluşabilecek doğrudan veya dolaylı sorunlardan www.mbahadir.com sorumlu değildir.

-İnternet sitesinde olan resimler telif hakkına tabi olabilir. Resimlerin kullanılmasında doğacak doğrudan veya dolaylı sorunlardan www.mbahadir.com sorumlu değildir.

-İnternet sitesinde bulunan yazıları paylaşırken altında kaynak göstermeniz gerekmektedir. Eğer kaynak göstermezseniz çalıntı içerikten suç duyurusunda bulunulacaktır. Bu konuda size karşı doğabilecek sorunlardan www.mbahadir.com sorumlu değildir.

-İnternet sitesinden aldığınız içeriği kaynak göstermeden paylaşmak istiyorsanız site sahibinden izin almanız gerekmektedir. İzin alarak sitedeki içerikleri kaynak göstermeden paylaşabilirsiniz.

-İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izin alınmadan kullanılamaz.

-www.mbahadir.com`un burada açıkça belirtilmeyen tüm hakları saklıdır.

-Muhammet Bahadır Öksüz dilediği zaman bu uyarı sayfasını güncelleme ve düzenleme yetkisine sahiptir. Yapılacak değişimlerden doğacak sorunlardan www.mbahadir.com sorumlu değildir.Formulir Kontak

Ad

E-posta *

Mesaj *