Sadece 9 TL`ye Sorunsuz .Com / .Net Alan Adı Nasıl Alınır? (Resimli Anlatım)

Sadece 9 TL`ye Sorunsuz .Com / .Net Alan Adı Nasıl Alınır? (Resimli Anlatım)

Kimse site açamıyorum fiyatlar çok yüksek demesin! Her zaman fırsatlar ve kampanyalar devam ediyor. Yeter ki istek ve azim olsun. Sadece 9 TL`ye yıllık .com veya .net alan adına sahip olabilirsiniz. Başlığı duyunca .pw .tk gibi alan adları aklınıza gelebilir ama onlar değil bu fiyata .com sahibi olacaksınız. Her ay kendiniz 1,3 TL kadar kısarsanız bu domaine sahip olabilirsiniz. Öğrenci, işsiz farketmez herkes her ay bir ekmek parası kadar parayı kendinden kısabilir! Hayallerinizi ertelemeyin.


Sadece kart bilgisi ve paypal ile ödeme yapılıyor. Malum bildiğiniz gibi paypal uzun zamandır ülkemizde hizmet vermiyor mecburen kart ile ödeme yapmak durumundayız. Kesinlikle sanal kartla satın almanızı tavsiye ederim. Papara, PeP gibi firmalardan hesap açıp hemen sanal kart oluşturabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz sanal kartlarla alışveriş yaparsanız daha güvenli olur.


Önemli notlar: 

  1. Firma içi transfer ücretsiz değildir bildiğim kadarıyla 35 dolar. Zaten ucuz olmasının en temel sebebi bu. Eğer al sat yapacaksanız farklı hesaplarla domain alabilirsiniz.
  2. 60 gün sonra başka bir firmaya transfer yapabilirsiniz.
  3. DNS ayarları, whois gizleme, transfer koruması yapabilirsiniz.

1€`ya .Com Domain Nasıl Alınır?

ADIM 1

Buraya tıklayarak siteye gidin. Aşağıdaki gibi bir sayfa görmeniz gerekmektedir. Bu sayfada beyaz boşluğa istediğiniz alan adını yazıp .com veya .net seçiminizi yapın. Bu arada linkte referans kodu falan yok kolay olsun diye öyle yaptım. İsterseniz böyle açık linke tıklayıp da gidin. -> https://www.lws.fr/index_domaine.phpADIM 2

İstediğiniz uzantıyı ve alan adını seçin diğer tikleri kaldırın.ADIM 3

Buralarda size ek paket isteyip istemediğinizi soruyor hep yukarıdaki kısmı işaretleyin eğer ek paket isterseniz fiyatta yükselecektir. 


ADIM 4

Gördüğünüz gibi fiyat 1 euro olarak gözüktü. Eğer burada bir fazlalık varsa onları çıkartın. Bu resimdeki gibi gözükmesi gerekir.


ADIM 5

En önemli adım burası çünkü çoğu kişi bilmeden sallayarak kayıt yapıyor ve domainini alamıyor. Burada kayıtlı olup olmadığınızı soruyor kayıtlı değilseniz sol taraftaki şıkkı seçiniz. Belirtilen bilgileri özellikle mail adresini doğru doldurun. Çünkü giriş numaranız ve giriş şifreniz mail adresinize gelir. Mail adresiniz dışında telefon numarası isim soyisim bilgileri de doğru yazabilirsiniz çünkü güvenilir bir firmadır.


ADIM 6

Fiyatı kontrol edip kart ile ödeme seçeneğine tıklayın


ADIM 7 

Visa/Mastercard seçimi yapın


ADIM 8

Ve domaini sizle birlikte ben de satın aldım. Enpara üzerinden yaptığım alışverişimde benim hesabımdan 9 TL kesti. Domaininiz hayırlı olsun.