İngilizce Bilmeden İngilizce Site Kurmak

 Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır planladığım ancak bugüne nasip olan projemi başlatıyorum. Hiç İngilizce bilmeden İngilizce site açıp para kazanmaya çalışacağım. Öncelikle sektörümü ve içeriklerimi belirledim.

ingilizce site

Hafta 1:

Ben açacağım siteyi ve sektörünü belirledim. Banka, finans, kredi kelimelerinde yazım yapacağım ve bu yüzden buna uygun .net uzantılı bir domain aldım. TBM oranı yüksek ve makale yazdırmanın kolay olduğu bir alan olduğunu düşünüyorum. Hosting için Avrupa lokasyonlu bir hosting tercih ettim. 14 adet makale yazdırdım. Yazdırdığım konuları şu şekilde tercih ettim; Google`a bir kelime yazıp "Kullanıcılar bunu da aradı." bölümünden seçip tek tek makaleler oluşturdum. Makalelerin girişini tamamlayıp Adsense için başvuru yapacağım. Zaten halihazırda pinli adsense adresim olduğundan onun üzerinden yapacağım. Haftalık olarak burada detayları vermek istiyorum. Hiç İngilizce bilmeden site açmak isteyenlere rehber niteliğinde bir yazı olur en azından.


Yorumlar

 1. Kolay gelsin. Takipteyim.

  YanıtlayınSil
 2. Translateden yapuılabilir de eger ki yanlıs bir şey olursa insaınn bası belaya girebilir.

  YanıtlayınSil
 3. Bende düşünüyorum, takipteyim. Teşekkürler

  YanıtlayınSil
 4. Google translate ile yapılabilir , fakat oluşacak cümle bozuklukları sebebi ile okuyucularınız rahatsız olabilir .

  YanıtlayınSil
 5. Çok güzel bir işe imza atmak üzereseniz, bende bu tür bir çalışma yapmak istemiştim. benim içinde rehber niteliğinde olacak. Başarılar dilerim

  YanıtlayınSil
 6. Güncel bilgiler içeren bir site. Emeğiniz ve azminiz gerçekten güzel.

  YanıtlayınSil
 7. Oldukça mantıklı kullanabilirim bunu

  YanıtlayınSil
 8. İngilizce daha çok kazandırıyor yani.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme